NOVEXPERT SET CHRISTMAS BOOSTER VIT C+FOAM 30ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOVEXPERT SET CHRISTMAS BOOSTER VIT C+FOAM 30ML

Serum me vitamine C e pershtatshme per te gjtiha tipet e lekurave. 
Efekt anti rrudhe, kunder shenjave dhe njollave te krijuara nga dielli ose aknet, i jep lekures shkelqim.

Formule rezistente ndaj drites dhe nxehtesise. Formule qe tolerohet mire dhe qe mund te aplikohet cdo dite gjate gjithe vitit. Formule e perqendruar me 25% vitamine C.

Veti antioksidante qe zbut lekuren dhe i jep lekures shkelqim. 

Permbajtja:
 • 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID - derivat i vitamine C
 • ADENOSINE- veti anti rrudhe
 • Ekstrakt ANOGEISSUS LEIOCARPA BARK - aktivizues i vitamines C
 • ASCORBYL METHYLSILANOL PECTINATE -derivat i vitamines C
 • BISABOLOLOL - qetesues dhe kunder hiper pigmentimeve
 • Ekstrakt QITRO - aktivizues i qarkullimit te gjakut)
 • GLYCERIN - gjent hidratant
 • Ekstrakt LAMINARIA OCHROLEUCA - veprim anti rrudhe
 • SACCHARIDE ISOMERATE - agjent hidratues
 • ACID HIALURONIK
 • SODIUM LACTATE - agjent hidratues
 • TOCOPHEROL - vitamine E nga soja
 • BETA-CAROTENE

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne sasi te vogel dhe masazhohet ne gjithe fytyren. Duhet te kihet parasysh gjate paradites duhet te perdoret nje krem mbrojtes ndaj diellit

VJEN NE KONFEKSION ME NJE MINIMODEL NOVEXPERT SHKUME LARESE ME VITAMINE C

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori