Rilastil Micro Krem Nutrient 50ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Micro Krem Nutrient 50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL MICRO KREM NUTRIENT 50ML

Rilastil Micro krem parandalon dhe shmang rrudhat e gradës së parë. Lufton mikrorrudhat të cilat krijohen si pasojë e aktivitetit të përditshëm të muskujve të mimikë së fytyrës. Krem ushqyes, lehtësisht e përthithshme nga lëkura, shumë hidratues dhe me efekt anti-moshë trajton rrudhat e formuara dhe parandalon shfaqjen e tyre. Lëkura e mbrojtur dhe vazhdimisht e rigjeneruar rigjen lëmueshmërinë e saj natyrale, mikrorrudhat minimizohen dhe lëkura ka më shumë shkëlqim. E përshtatshme për lëkurë normale ose të thatë. Testuar dermatologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Kompleks Micro Care dhe Ceramide ofron mbrojtje nga agresorët e jashtëm duke formuar një shtresë homogjene mbi epidermë, hidraton dhe mbush rrudhat e formuara
  • Vitamin E me efekt anti-oksidues ndaj radikaleve të lira
  • Acidi Hialuronik, Betaine dhe Vaj Jojoba minimizon rrudhat e para, ushqen dhe hidraton
  • Pa paraben, pa parfum, jo komdogjenik

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës. Masazhohet ngadalë, në formë rrethore, butësisht me mollëzat e gishtave. Të shmanget zona e syve

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori