Klorane Sh Fortif Chinina-Vitb 400Ml Trego me te zmadhuar

Klorane Sh Fortif Chinina-Vitb 400Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KLORANE SH FORTIF CHININA-VITB 400ML

KLORANE SHAMPO ME KININE PER FLOKE TE DOBET 400ML

Shampo Quinine me kompleks vitamina B e Klorane ka veprim tonizues direkt në rrënjën e flokut dhe i jep forcë dhe energji.

Përbërësit :

Esenca lipidike nga lëvozhga e kininës (Cinchona succiruba Pav.) përmban alkaloide,kininë dhe kinidinë,që tonizojnë flokët

Kompleks Vitaminash B (B5 ;B6 DHE B8)

Përdorimi:

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Masazhojeni me delikatesë. 
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori