Vichy Idealia* P N/Mix 50 Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Idealia* P N/Mix 50 Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,740.00

Pagesë me para në dorë

L4,400.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY IDEALIA* P N/MIX 50 ML

Vichy zbulon sekretin e njё lёkure ideale. Tekstura e lёkurёs – Ngjyrё uniforme - Rrudha.
Shenja tё  kohёs,tё stresit dhe lodhjes.

Përbërësit :

Me Kombucha, koncentrat multi-aktiv i çajit, i aftё  qё tё zbusё dhe ti japё shkёlqim lёkurёs.

Zbut nё  mёnyrё tё dukshme rrudhat dhe teksturёn e lёkurёs.Lёkura ёshtё e butё nё prekje.Rigjallёron shkёlqimin natyral tё  lёkurёs pёr ti dhёnё  njё  ngjyrё  tё freskёt dhe uniforme.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe ne darkë 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori