Phytolisse Maschera 200Ml Trego me te zmadhuar

Phytolisse Mask 200ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,850.00

Pagesë me para në dorë

L3,800.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOLISSE MASKË 200ML

Maskë për flokë të padisiplinuar. E pasur në përbërës aktivë që drejtojnë dhe lehtësojnë krehjën e flokut. Maska PHYTOLISSE drejton dhe ushqen intensivisht flokët. Pa silikon. Efikasitet anti-elektrizim për 72 orë.

Përbërës aktiv:

  • Derivati i tulit të pishës, mbrojtje e vërtetë kundër lagështisë, drejton fibrën dhe garanton një efikasitet anti-elektrizim për një kohë të gjatë.
  • Sinergji algash kafe dhe të kuqe te cilat disiplinjnë flokët dhe sigurojnë një ruajtje të krehjes si në fillim.
  • Vaj ushqyes nga bërthama e kajsisë, formula e saj e aromatizuar në mënyrë delikate i dhuron flokëve konsistencë të mëndafshtë

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tharë mirë, aplikoni një sasi të vogël të produktit në gjatësinë dhe majat e flokut. Lëreni të veprojë nga 2 deri në 5 minuta në varësi të porozitetit dhe trashësisë së flokëve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Nëse flokët tuaj janë shumë të dëmtuara, mund të kompletoni ritualin tuaj të trajtimit me aplikimin rregulisht të një serumi pa shpëlarje.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori