Milupa Pappa Lattea Rice Corn Cereal*250G Trego me te zmadhuar

Milupa Pappa Lattea Rice Corn Cereal*250G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L480.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA PAPPA LATTEA RICE CORN CEREAL*250G

KREM ME ORIZ DHE DRITHERA TE NDRYSHME

Drithërat Milupa përmbajnë elementët ushqimorë bazë,shije të reja dhe komplekse për të plotësuar një dietë të larmishme.Ato janë pa glutinë,të përgatitura me qumësht për të siguruar  një vakt të kompletuar e të balancuar në vlera ushqimore.

Përbërësit:

*13 Vitamina 

*Minerale

Përgatitja :

Vendos sasinë e duhur të drithërave ,më pas shto sasinë e ujit .Përziej derisa të bëhet një pure e butë.

Për fëmijë nga katër muaj e lart.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori