Lierac Homme Ultra Hidratant Balsam 50ml Trego me te zmadhuar

Lierac Homme Ultra Hidratant Balsam 50ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HOMME ULTRA HIDRATANT BALSAM 50ML

Balsam shumë hidrates në sajë të kombinimit unik të përbërësve ë aktivizojnë mekanizmat e brendshëm hidratues të lëkurës duke siguruar komfortin e munguar. Lëkura rigjen butësinë dhe elasticitetin duke filluar prej aplikimit të parë për një hidratim që zgjat gjatë gjith ditës. Ideal për lëkurë të thatë, edhe ato më të ndjeshme.

Përbërës aktiv:

  • Aminoacide kapëse të ujit dhe Alga të kuqe: riakivizojnë sistemin hidratues natyral në thellësi të lëkurës e në sipërfaqe
  • Ekstrakte shelgu siberian 1%: Veprim riparues e mbrojtës
  • Faktor hidraues natyral e glicerinë, vitamin E: hidratues dhe mbrojtës
  • Kompleks Skinpower 1% me 5 minerale dhe oligo-element: fuqizon efektin e përbërësve të tjerë aktiv

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastruar.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori