Froika Renex-S Antidandruff Shampo 200Ml Trego me te zmadhuar

Froika Renex-S Antidandruff Shampo 200Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,600.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

FROIKA RENEX-S ANTIDANDRUFF SHAMPO 200ML

Renex S Shampo Froika
Shampo pastrues  me acid salicilik 
Renex-S është një produkt hipoallergenik , i testuar në mënyrë klinike që rregullon në mënyrë efektive krijimin e sebumit dhe lufton zbokthin ndërsa në të njëjtën kohë shkëlqim , volum flokëve te yndyrshme.

Përbërësit :

  • acid salicilik,
  • sulfur
  • dhe zink pyrithion. 

Përdorimi:

Aplikoni RENEX-S në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht me majë të gishtave. Lëreni shkumën për disa minuta. Shpëlaj mirë.

Mund të përdoret çdo ditë. Shmangni përdorimin e produktit në rast të sëmundjeve të flokëve dhe të kokës. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori