Phytopolleine Elixir Univ 25Ml Trego me te zmadhuar

Phytopolleine Elixir 25ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,172.50

Pagesë me para në dorë

L4,230.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOPOLLEINE ELIXIR 25ML

Produkt 100% vegjetal. Bimë të freskëta në 25 ml eliksir. Rigjallëron dhe riekuilibron skalpin e kokës. Phytopolleine është një serum, i cili përdoret para shampos si stimulues dhe riekuilibrues për të gjitha llojet e flokëve.

Përbërës aktiv:

  • Vajra esencialë tonifikues (72%) dhe vaj të embrionit të misrit: stimulojnë mikroqarkullimin, duke e bërë Phytopolleine një fuqizues të vërtetë të trajtimeve të aplikuara më pas.

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni në çdo vijë të skalpit të flokut nëpërmjet flakonit me pika. Masazhojeni lehtësisht. Lëreni të veprojë për 20 minuta. Proçedoni me shampon.

Për një trajtim intensiv lëreni të veprojë gjatë gjithë natës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori