Lierac Homme Fluid 50ml Trego me te zmadhuar

Lierac Homme Fluid 50ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L5,032.00

Pagesë me para në dorë

L5,920.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HOMME FLUID 50ML

Fluid i pasur vitaminik, me përqëndrim të lartë përbërësish risktrukturues, aktivizon  mekanizmat prodhues të kolagjenit e riaprimit të epidermës duke reduktuar shenjat e moshës (rrudha e mikro-rrudha). Lëkura e hidratuar rigjen elasticitetin e tonicitetin. I përshtatshëm për të gkitha tipet e lëkurës, edhe ato më të ndjeshme.

Përbërës aktiv:

  • Retinol i pastër i mikro-inkapsuluar, vitamin C e Provitamin D 5%: veprim parandalues e korrektues i rrudhave e mikro-rrudhave
  • Glicerin e agentë hidratues
  • Kompleks Skinpower 1% me 5 minerale e oligo-elemntë: fuqizon veprimin e përbërësve të tjerë

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori