Lierac Homme Gel-Krem 50ml Trego me te zmadhuar

Lierac Homme Gel-Krem 50ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC HOMME XHEL-KREM 50ML

Xhel krem me konsistencë jo të yndyrshme, i vili ndihmon lëkurën të shfaqet rezistente ndaj lodhjes dhe stresit. Lëkura shfaqet e plotësisht e hidratuar, e freskët  dhe e tonifikuar edhe pas aplikimit të parë.

Përbërës aktiv:

  • Mikro-alga 3%, Ginseng e Kafein 1%: veprim energjizant
  • Pigmente high-tech largojnë shenjat e lodhjes
  • Glicerinë e agentë hidratues
  • Kompleks Skinpower 1% me 5 minerale e oligo-elemntë: fuqizon veprimin e përbërësve të tjerë

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurë të pastër. Ideal për t'u përdorur pas rrojes.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori