Phytodensia Shampo 200ml Trego me te zmadhuar

Phytodensia Shampo 200ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,575.00

Pagesë me para në dorë

L2,100.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTODENSIA SHAMPO 200ML

Shampo Phytodensia vepron mbi skalpin dhe fibrën kapilare duke rivitalizuar dhe rikthyer volumin. Prania e acidit hialuronik dhe kolagjenit hidratojnë flokët dhe rikthejnë shkëlqimin e tyre.

Përbërës aktiv:

  • Vernonia: veti rivitalizuese
  • Polifenole nga Rrushi: veti anti-oksidante
  • Kolagjen Acacia: efekt mbrojtës
  • Acidi hialuronik: hidratues
  • Ekstrakt nga Silybum marianum: jep shkëlqim

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur, masazhohet dhe shplahet. Ripërsëritet aplikimi, masazhohet përsëri dhe lihet të veprojë për 2-3 minuta e më pas shplahet me ujë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori