Phytodensia Shampo 200ml Trego me te zmadhuar

Phytodensia Shampo 200ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTODENSIA SHAMPO 200ML

Shampo Phytodensia vepron mbi skalpin dhe fibrën kapilare duke rivitalizuar dhe rikthyer volumin. Prania e acidit hialuronik dhe kolagjenit hidratojnë flokët dhe rikthejnë shkëlqimin e tyre.

Përbërës aktiv:

  • Vernonia: veti rivitalizuese
  • Polifenole nga Rrushi: veti anti-oksidante
  • Kolagjen Acacia: efekt mbrojtës
  • Acidi hialuronik: hidratues
  • Ekstrakt nga Silybum marianum: jep shkëlqim

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur, masazhohet dhe shplahet. Ripërsëritet aplikimi, masazhohet përsëri dhe lihet të veprojë për 2-3 minuta e më pas shplahet me ujë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori