Curaprox Cs Surgical

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L562.50

Pagesë me para në dorë

L750.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX CS SURGICAL

Nuk është e thjeshtë të ruhet higjena orale pas një ndërhyrjeje
kirugjikale në gojë. Nevojitet përkujdesje speciale, e butë dhe
delikate. Duke pasur këtë në mëndje u krijua furçja CS surgical
mega soft. Kjo furçë ka më shumë se 12,000 fije ultra të holla,
secila me një diametër prej 0.6 mm duke e bërë ekstremisht të
butë në mishërat e dhëmbëve dhe në dhëmbë.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori