MISTER BABY NO-SPIL CUP 150ML Trego me te zmadhuar

MISTER BABY NO-SPIL CUP 150ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L560.00

Pagesë me para në dorë

L800.00 Taksa te perfshira

-30%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

MISTER BABY NO-SPIL CUP 150ML

Gote per femije mbi 5 muajsh. Me sistem qe nuk derdhet dhe rregullues te fluksit.

  • E pathyeshme
  • Testuar nga IISG (instituti i produkteve te sigurta per femije Itali)
  • Mund te pastrohet ne lavastovilje
  • Nuk permban Bisfenol A

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori