BLEFARETTE 30 SALV OCCHI Trego me te zmadhuar

BLEFARETTE 30 SALV OCCHI

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,390.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BLEFARETTE 30 SALVIETINE OCCHI

Letra te buta te lagura per te lehtesuar ndjesine e rendeses ne sy. 
Aplikohet tek qepallat dhe qerpiket
Perdoret ne raste konjuktivitesh, blefarokonjuktivitesh alergjike per nje lehtesim te menjehershem

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori